Služby

Pomůžeme vám splnit vaše sny!

Porfesionální služby

Vaše spokojenost a bezproblémový průběh při koupi nemovitosti jsou naší prioritou.

Chcete koupit nemovitost na Tenerife?

Pak určitě oceníte profesionální služby při vyřizování španělské administrativy. Poskytneme vám komplexní právní servis a administrativní podporu týkající se prodeje nebo nákupu nemovitosti, a zajistíme zápis do katastru a přepis energií a služeb, včetně vody, elektřiny, plynu a svozu odpadu.

Pokud se rozhodnete koupit nemovitost na Tenerife, rádi vám pomůžeme s veškerými právními formalitami. Od zajištění španělského identifikačního čísla pro cizince, založení bankovního účtu a získání digitálního certifikátu, vyplnění potřebných daňových formulářů až po uzavření pojištění – to vše zařídíme za vás.

Navíc se postaráme i o přepis motorového vozidla, abyste se mohli bezstarostně ponořit do nového prostředí. 

Chcete začít na Tenerife podnikat?

Tenerife nabízí široké spektrum podnikatelských příležitostí v oblasti turismu a krátkodobých i dlouhodobých pronájmů.

Pokud uvažujete o pronájmu své nemovitosti, rádi vám pomůžeme získat licenci na pronájem rekreačních objektů – Vivienda Vacacional.

Rádi si vezmeme na starost i  propagaci vašeho objektu k pronájmu a zajistíme kompletní právní a marketingovou podporu, abychom zajistili maximální výnosy a spokojenost s vaší investicí.

Potřebujete nemovitost i zařídit nebo rekonstruovat?

Naše podpora znamená i pomoc s rekonstrukcí a a kompletním zařízením domu či bytu nábytkem. Díky našim profesionálním partnerům v oboru budete mít jistotu, že vaše nemovitost bude zrenovována s pečlivostí a kvalitou.

 Ať už se jedná o drobné úpravy nebo rozsáhlé rekonstrukce, jsme tu, abychom vám pomohli proměnit vaše představy v realitu. 

Po rekonstrukci se postaráme o kompletní zařízení vašeho domova moderním nábytkem, který splní vaše potřeby a doplní atmosféru vašeho nového domova.

Vaše údaje používáme pouze ke komunikaci s vámi. Díky!