Nabídka

Váš vlastní kousek ráje na Tenerife

Vítáme vás na krásném ostrově Tenerife! Pokud plánujete strávit dovolenou v této nádherné destinaci, rádi vám pomůžeme najít ten správný apartmán pro váš pobyt.

Naše apartmány nabízejí nejen pohodlí a luxusní vybavení, ale také úžasný výhled na oceán a bezproblémový přístup k pláži. Nechte se unést krásami Tenerife a zažijte nezapomenutelnou dovolenou!

Pokud máte zájem dozvědět se více o naší nabídce pronájmů, neváhejte nás kontaktovat. Stačí nám napsat, v jakém termínu plánujete svou návštěvu, a my vám rádi zašleme aktuální nabídku volných bytů.

Těšíme se na vaši návštěvu a na to, že vám zajistíme nezapomenutelný pobyt na Tenerife!

Vila Serenity, Nemovitosti na Tenerife

Prodej luxusních vil

Naše nabídka vil je skvělou investiční příležitostí a ideálním místem k bydlení na Tenerife. V naší široké nabídce najdete jak novostavby, tak i objekty v soukromém vlastnictví, které splní vaše nejvyšší očekávání.

Tyto vily nabízejí dokonalý harmonický životní prostor, kde se můžete cítit jako doma. Díky strategickému umístění jsou od pobřeží vzdálené maximálně 15 minut chůze, což přináší nejen pohodlí, ale také nádherné výhledy na moře a okolní krajinu.

Ať už hledáte investiční příležitost nebo nové místo k bydlení, naše vily nabízejí to nejlepší z tohoto úžasného ostrova. Kontaktujte nás ještě dnes a začněte svou cestu k vlastnictví jedné z našich úžasných vil na Tenerife.

Od 1.900 000 €

Viquiera, luxusní byty na Tenerife k prodeji, pohled na zahrady byty k prodeji, pohled na bazén

Prodej luxusních bytů na Tenerife

Byty, které nabízíme jsou buď novostavby nebo se jejich výstavba právě dokončuje. S rychle rostoucím trhem nemovitostí a turismu nabízí naše byty nejen pohodlné bydlení, ale také možnost dlouhodobého zhodnocení vašich investic. 

Díky atraktivnímu prostředí a podnikatelským výhodám je Tenerife ideálním místem pro rozvoj vašeho podnikání nebo vytvoření pasivního příjmu.

Všechny bytové komplexy, které najdete na Oceanlivetenerife.cz jsou maximálně ve 3. linii od pobřeží s osvěžujícím výhledem na vulkán El Teide či na oceán.

Od 250 000 €

Hostel-letecký pohled

Prodej komerčních nemovitostí

Naše nabídka nemovitostí na Oceanlivetenerife.cz se nedávno rozšířila o komerční nemovitosti. Jestliže uvažujete o podnikání na Tenerife, je to pro vás ideální příležitost.

Tenerife je známé svým turistickým ruchem a bohatými investičními možnostmi, což vytváří ideální prostředí pro úspěšný podnikatelský zájem.

Neváhejte a kontaktujte nás pro více informací. Těšíme se na spolupráci s vámi a na to, že vám pomůžeme realizovat vaše podnikatelské plány na tomto úžasném ostrově.

Od 990 000 €

Můžete si postavit svou vysněnou vilu na pozemku na Tenerife a splnit si tak svůj sen. Podívejte se na naši nabídku stavebních pozemků na jihu ostrova.

Od 1.060 000 €