Pozemky

Dům snů?
Ano! Na pozemku na Tenerife.

Prodej pozemků na Tenerife

Pozemky na Tenerife

Tenerife je nejenom ráem odpočinku, nabízí ale i skvělé investiční nebo podnikatelské příležitosti. A nebo si zde můžete splnit sen o domu přesně podle vašich představ. 

Mít svůj vlastní kus země na Tenerife není jen investice do nemovitosti, je to i investice do vaší luxusní budoucnosti.

Prozkoumejte nabídku pozemků na našem webu a dejte nám vědět, jak vám můžeme pomoci.

Jsme tu pro vás od prvního dotazu až po podepsání kupní smlouvy. Kontaktujte nás dnes a začněte plánovat svou budoucnost na tomto úžasném ostrově!

Pozemky v Abama Resort

Pozemky v Abama Resort – vaše cesta k luxusu dokonalému životnímu stylu!

Sníte-li o vlastním luxusnm domě v jednom z nejprestižnějších resortů na Tenerife, pak jsou pro vás pozemky v Abama Resort správná volba. Tyto pozemky jsou pro vás příležitost vytvořit si svůj vlastní koutek ráje přesně podle vašich představ a preferencí.

Pozemky v Abama Resort  zaručují jedinečný výhled na moře, golfové hřiště nebo impozantní horské panorama. 

Každý pozemek je připraven k výstavbě luxusní rezidence, která splní i ty nejnáročnější požadavky na moderní design, komfort a soukromí. Kromě možnosti výstavby vlastního domu nabízí pozemky v Abama Resort také exkluzivní přístup ke všem zařízením a službám resortu, jako jsou golfové hřiště, pláže, bazény, wellness centrum a špičkové restaurace.

Majitelé pozemků si mohou postavit vily svých snů podle vlastních návrhů, ale musí respektovat určité architektonické zásady stanovené pro zachování celkové kvality a estetické harmonie resortu Abama. Na vyžádání vám zprostředkujeme kontakt s architekty, kteří s Abama resort dlouhodobě spolupracují. 

Prodej pozemků na Tenerife
Abama resort