Vilový komplex Sotavento

Vilový komplex Sotavento

Sotavento 3
Sotavento 3

Objevte výjimečné bydlení v luxusních vilách v komplexu Sotavento na slunném jihu Tenerife. Tento prestižní komplex se nachází v těsné blízkosti oblíbené pláže La Tejita a nabízí ideální kombinaci pohodlí, soukromí a elegantního designu.

Vily v Sotavento jsou navrženy s důrazem na detail a poskytují vše, co potřebujete pro moderní a komfortní život. Prostorné interiéry, vysoké stropy a velká okna zajišťují dostatek přirozeného světla a krásné výhledy na okolní krajinu i oceán. Každá vila je napojena na komplex zahrad a bazény pro rezidenty.

 

Komplex Sotavento 2, Výhled na bazén
Komplex Sotavento 2, Výhled na bazén

Letiště Tenerife South je také v dosahu, což usnadňuje cestování. Investujte do vily v komplexu Sotavento a užijte si jedinečný životní styl, který spojuje luxus, pohodlí a krásu Tenerife. Nejenže získáte nádherný domov, ale také vynikající investiční příležitost v jedné z nejžádanějších lokalit na ostrově.

Komplex Sotavento je ideální pro rodiny i jednotlivce, kteří hledají klidné a luxusní prostředí pro svůj domov nebo prázdninový pobyt. Blízkost pláže La Tejita a přírodní rezervace Montaña Roja nabízí skvělé možnosti pro venkovní aktivity, jako je pěší turistika, vodní sporty nebo jen relaxace na pláži.

 

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *